Czy Spotkania Świadomych Blogerek staną się tradycją?

Nie ma co ukrywać – w organizacji i przygotowaniu wydarzenia mają udział wszyscy moi domownicy (zatem szczególnie dziękuję Mamie i H.)! Listopad stał się nie tylko miesiącem moich urodzin, ale też miesiącem spotkania blogerek i od prawie 3 lat wszyscy mają to na uwadze. Od wakacji rozpoczynam prace typowo organizacyjne (sala, catering, prelegentki), by przejść na spokojnie do rekrutacji i pozyskiwania partnerów wydarzenia. Zaczyna się dziać już 6 miesięcy wcześniej!

II edycja Spotkania Świadomych Blogerek odbyła się 25 listopada 2017 roku w Centrum Tańca Siwka. To miejsce z niesamowitym klimatem, tworzone przez profesjonalistów dla każdego. Znalazło się też miejsce dla nas, więc mieliśmy do dyspozycji mnóstwo przestrzeni. Dzięki uprzejmości właścicieli i chęci współpracy Karolina Siwka – dyplomowania instruktorka – poprowadziła piętnastominutowe, autorskie zajęcia taneczne Lady Style. Mnóstwo radości i nowej energii w połowie konferencji!

Ale zacznijmy od początku – pierwszy panel edukacyjny poprowadziła Pola Sobczyk z BrandAssist. Pola opowiadała o outsourcingu, wirtualnych asystentkach i o tym, ile wspólnego mają z blogerami. To była prelekcja pełna interakcji i nowości! Zaraz po Poli Sobczyk wystąpiła Anna-Maria Wiśniewska, która w zeszłym roku była uczestniczką wydarzenia, a teraz stanęła na sali jako prelegentka. Wizerunek w social mediach jest kwestią niejednokrotnie wywołującą różne emocje i spostrzeżenia, dlatego dobrze jest śledzić ekspertów w tej dziedzinie i wymieniać się doświadczeniem. Anna-Maria Wiśniewska pozwoliła na rozmowy oraz pytania podczas wykładu, dzięki czemu uczestniczki mogły odnieść się do swoich blogów.

W międzyczasie nie przestawałyśmy licytować przedmiotów podarowanych przez partnerów wydarzenia. Mam nadzieję, że wiecie, że Spotkania Świadomych Blogerek mają cel charytatywny i w tym roku licytowaliśmy dla Fundacji Tara – Schronisko dla koni. W tak skromnym gronie uzbieraliśmy fantastyczne 1615 złotych, które zostały przelane prosto na fundacyjne konto. Jeśli chcesz sprawdzić autentyczność tych danych oraz dotrzymanie obietnicy, poproś o dokumenty: izakornet@wp.pl

Zaraz po wspólnym obiedzie Aleksandra Radomska otrząsnęła nas z szybkiego życia, mijających chwil, nieokreślonych emocji i wprowadziła w spokój – pozwalając nam samodzielnie dokonywać wyborów odnośnie wartości, którymi kierujemy się w życiu. Dała nam wsparcie i moc umysłu, by przejść już na spokojnie w warsztaty rękodzieła, które poprowadziła Sylwia Ciszyńska, właścicielka Pracowni Kreatywnej – Czarny Kapelusz. Zawieszki od Sylwii Ciszyńskiej być może znacie z moich social mediów, bo mam okazję korzystać z nich do dzisiaj (i uwielbiam je niesamowicie, zwłaszcza cynamonową!), ale podczas wydarzenia można było stworzyć je samodzielnie. Idealny relaks po dniu pełnym myślenia, zadawania pytań i odpowiadania na nie. Jak widać na poniższym zdjęciu, wsparcie Sylwii było bezcenne 🙂

Głównym Sponsorem wydarzenia była marka Swiss Image Polska. To dzięki nim osoby wspierające event nie były obarczone dodatkowymi kosztami i mogły dzielić się z nami tym, co mają w sobie najlepszego. Dziękujemy!

Wszystkie zdjęcia oraz krótkie video z wydarzenia przygotowały dla Spotkania Świadomych Blogerek niezastąpione fotografki – Marta Wiśniewska (Lady Amarena Photography) i Magdalena Sikorska-Cupa (Studio Ninutki), za co dziękujemy im ogromnym uśmiechem! 🙂 Poniżej możecie obejrzeć migawki z eventu:

Spotkania Świadomych Blogerek nie byłoby bez uczestniczek, które w sobotni, jesienny ranek są gotowe stawić się na konferencji albo nawet przyjechać z drugiego końca Polski już dzień wcześniej! Dlatego najmocniej dziękuję: Nadine Kranik, Karolinie Jaskólskiej (to Karolina pisała o tradycji SŚB), Kamili Tokarskiej, Emilii Zawadzie, Agnieszce Winciorek, Agnieszcze Wiśniewskiej (potrójnie: raz, dwa i trzy), Aleksandrze Kasińskiej, Annie Zaprzelskiej, Mirosławie Trenerowskiej, Sylwii Narkowicz, Oli Kalecie, Adriannie Złoch, Izie Damse, Marcie Kraszewskiej, Marcie Korotko, Justynie Kowalkowskiej oraz Adriannie Frasz.

Oczywiście równie mocno dziękuję też wszystkim markom partnerskim, które niejednokrotnie robiły więcej, niż oczekiwaliśmy, angażowały się wyjątkowo, tworzyły wydarzenie razem z nami: Apis Cosmetics, Biochemia Urody, Equilibra, Zakamarki, Janda, Sango Trade, Scan Anida, Manufaktura Kartek, Id’Eau, Wydawnictwo OVO, Małgorzata Sambor-Cao, Hean, Pracownia Alex, MarmaMax, Ewa Gierula, MamiNoko, Dosiadam.pl, Akademia Urody marki Basel Olten Pharm, Lemoncraft, Macierzyństwo Raz, WOKÓŁ, Goga Crafts oraz Kobiety przy kawie.

Dziękuję Wam jeszcze raz najmocniej! Za obecność, za wszystkie wymienione maile, SMS-y, wiadomości, telefony, rozmowy. Za cierpliwość, bo ostatnie 3 miesiące były dla mnie egzaminem z życia. Za wszystko 🙂

Ślę ciepłe uściski i mam nadzieję, że wiatr ich nie porwie!

P.S. Obejrzyjcie mój wywiad z Chłopakami z Dosiadam.pl! Ciekawe, dlaczego podjęli z nami współpracę? 🙂

Do wywiadu ubierała / Sukienka: Katarzyna Bednarska 

 • Takie spotkania są bardzo inspirujące 🙂

  • Izabela Kornet

   🙂

 • Ja już nie mogę doczekać się listopada <3

  • Izabela Kornet

   Ja też, ja też!