Skąd te piękne zdjęcia z wózkiem?

To był dobry czwartek we Wrocławiu. Żeby zjawić się na IV Wrocławskim Spotkaniu Blogerek musiałam zaliczyć wcześniej dwa kolokwia i odrobić zajęcia, wstać przed 4:00 i spędzić ponad 10 godzin w podróży. Miałam wątpliwości. Czy warto jechać, czy się opłaca, czy to nie za daleko, czy w ogóle jest sens. Z jakiegoś powodu jednak czułam, że chcę tam być i po prostu pojechałam. Bez kalkulowania.

Wracając pociągiem myślałam sobie, jak dobrze jest sobie ufać. Jak dobrze jest dać dojść do głosu intuicji. Jak miło jest, gdy słucha się swojego ciała, swoich myśli, swojego umysłu. Zdecydowanie byłam zainspirowana spotkaniem, zmotywowana do działania i cieszyło mnie to, że poznałam kilka fantastycznych osób. Miałam ciepło na sercu. Spotkanie odbyło się w Restauracji Novocaina, która zaserwowała przepyszny obiad także w wersji wegańskiej. Polubiłam to miejsce, bo zwyczajnie lubi się być tam, gdzie jest się akceptowanym. Organizatorki Karolina Tuchalska-Siermińska i Elwira Zbadyńska zadbały o to, by każdej z nas było jak najlepiej, byśmy czuły się swobodnie, by żadna z nas nie krępowała się wyborami.

Spotkanie rozpoczęło się premierą wózków będących w asortymencie sklepu 3kiwi – Bugaboo, Silver Cross & Stokke i muszę przyznać, że byłam pełna podziwu dla profesjonalizmu, a jakim przedstawiciele marek opowiadali o konkretnych modelach. Co mnie urzekło? Urzekło mnie, z jaką dbałością o szczegóły panowie podchodzili do każdego typu wózka i urzekły mnie Bugaboo Strollers. Odpowiedź na to, dlaczego zdecydowałabym się na wózek od Bugaboo znajdziecie na Instagramie: 

W czwartek podczas #wrocławskiespotkaniablogerek miała miejsca premiera wózków @bugaboostrollers – marki cenionej na całym świecie! Oczywiście jako właścicielka firmy patrzę na @bugaboostrollers z ogromnym podziwem i świadomością, że ta marka ma swoje porządne fundamenty, a wartości zbierają swoich zwolenników. To właśnie z wartościami, które ceni @bugaboostrollers utożsamiają się odbiorcy. Sama się z nimi utożsamiam, bo: ➡ plastikowe elementy do wózka #bugaboofox (na zdjęciu) produkowane są z butelek PET z odzysku, ➡ Bugaboo wierzy, że dobre rzeczy (czyli ich produkty) nie mogą powstawać kosztem naszej planety, więc świadomie zarządzają produkcją, ➡ współzałożyciel Max Barenburg mówi, że zawsze myślał o kołach, że koła dają ruch, ruch daje poczucie nieważkości, ruch daje wolność, a Bugaboo daje wolność swoim użytkownikom. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Kto nie pragnie wolności? 😊 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ P.S. Za wszystko dziękujemy @3kiwi_baby z Wrocławia – to u nich można zaopatrzyć się w te cuda! #bugaboo #bugaboostroller #wrocław #fotogru #stroller #wózek #babyfashion #babydesigner #tucan #girlboss #girlsjustwanttohavefun #girlstuff #3kiwi #3kiwibabyshop #3kiwibaby #summertime #bodyandsoul #vegangirl #selfcare #selflove ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Zdjęcie: Rafał Ryziński @fotogru.pl

A post shared by Izabela Kornet (@izabelakornet) on

Najbardziej w spotkaniach blogerek lubię warsztaty z osobami, które pracują w „naszej branży”. Warsztat nt. współpracy z blogerami, pracy w dziale PR i marketingu poprowadziła dla nas Justyna Sochacka z NEO24.PL i z ręką na sercu powiem, że była to najbardziej wartościowa prelekcja z PR-u, na jakiej byłam. W zasadzie można powiedzieć, że wykład jak wykład, nic nowego nie odkryto, ale… najcenniejsze w nim było doświadczenie prelegentki, która powiedziała nam jak naprawdę wygląda współpraca z influencerami – od strony agencji, klienta agencji lub marki działającej samodzielnie (bez pośrednika). Jestem na tak, bo najwięcej uczę się na przykładach z życia wziętych, nie z teorii! 🙂 Miałyśmy też chwilę na zapoznanie się z asortymentem czeskiej marki Eta Polska oraz cudów od Dobre Zabawki z Poznania. Eta sprawiła każdej z nas fantastyczną niespodziankę przekazując w nasze ręce blender ActivMix z opcją przygotowania koktajlu od razu do butelki. O tym, dlaczego tak bardzo ucieszył mnie ten prezent i dlaczego trafił w punkt można poczytać na Instagramie:

Oj, wcześnie zaczynam dzisiaj dzień, bardzo wcześnie! Po 4:00 wychodziłam z domu, by zdążyć na pociąg, który o 5:02 ruszył do Warszawy! Jadę dzisiaj na warsztaty dla blogerów organizowane przez @paulmitchellpolska & @annabel_tk w Sound Garden Hotel 💅 Przed i po warsztatach spotykam się z osobami, które chcą wyjechać do Australii, w czym pomagam im razem z agencją Nowak Migration, bo cały proces bywa trudny – ale możliwy! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Dzisiaj w podróży jestem z @eta_polska i choć spotkałam się z tą marką dosyć przypadkowo, to spotkanie idealnie trafiło w moment. Od niedawna, zainspirowana @kasia_ograniczamsie, staram się być less waste. W pierwszej kolejności na rzut poszło odżywianie się, bo dużo jestem w podróży, szykuję codziennie lunch box'y i bywa, że jem też w samochodzie jako kierowca. Stosuję metodę małych kroczków i wierzę, że każda moja decyzja ma znaczenie. Dzięki @eta_polska chronię środowisko i oszczędzam w dwojaki sposób: ✔ w długich podróżach (jak np. dzisiaj) nie muszę nerwowo poszukiwać miejsca, które zaserwuje mi wegańską przekąskę (koktajl, kanapki, sałatka), bo zabieram ją ze sobą (generując dzięki temu mniej śmieci z "jedzenia na wynos" i chowając kilka złotych do portfela), ✔ ActivMix @eta_polska umożliwia demontaż kielicha z blendera i bezpośrednie zamontowanie bidonu, dzięki czemu robimy smoothie od razu w butelce, co oczywiście zaoszczędza czasu, ale też wody (nie musimy przelewać napoju z kielicha do butelki, więc kielich pozostaje czysty) i pozwala uniknąć "resztek" z niedokładnego odmierzenia (ile razy zdarzyło się Wam, że zrobiliście za dużo koktajlu, nie zmieścił się do butelki, a później już nie był taki smaczny?). ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Cieszą mnie te małe zmiany, drobne kwestie, które czynią moje życie pełniejszym. Też tak macie? 💚 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #etapolska #eta #wrocławskiespotkaniablogerek #wrocław #activmix #etaactivmix #blender #lesswaste #zerowaste #mixer #vegan #vegangirls #whatveganseat #whatveganscook #plantpower #plantsmakepeoplehappy #countrygirl #sundayfunday

A post shared by Izabela Kornet (@izabelakornet) on

Wiem, że spotkałyśmy się na niejednym blogowym evencie / pisałam o niejednym spotkaniu blogerek, ale Wrocław zajmuje pierwsze miejsce na podium. Nie byłam na spotkaniu, które tworzyłoby lepszy klimat. Tym bardziej jestem wdzięczna (organizatorkom, uczestniczkom i światu!), że mogłam być tego częścią. Dziękuję całym sercem.

Bądźcie dzisiaj wdzięczni,

P.S. Wspomniane świetne zdjęcia z wózkami od Bugaboo, Silver Cross i Stokke wykonał Rafał Ryziński.

 

 • Iza, świetnie to wszystko podsumowałaś 🙂 Do zobaczenia!

  • Izabela Kornet

   Dzięki i do zobaczenia! ;*

 • Też uważam, że to było udane spotkani i organizatorki stanęły na wysokości zadania! Teraz czekam na kolejne Twoje spotkanie 🙂 Miło było Cię spotkać!

  • Izabela Kornet

   Ciebie też <3 A przygotowania do SŚB trwają i nabierają tempa 🙂

 • Mnie te wózki bardzo zainspirowały 😛

  • Izabela Kornet

   Uwierz, że mnie też! 🙂