Na kawie u Blog Matters 2018 – okiem uczestniczki

Sarbinowo to takie miejsce nad polskim morzem, o którym nie raz słyszałam, a w którym nigdy nie byłam. Z jakiegoś jednak powodu od razu zdecydowałam się pojechać na Blog Matters organizowane przez Monikę Kilijańską i Milenę Czupryniak. Wypiłam sobie u nich kawę i zapisałam kilka pomysłów, które mają ujrzeć światło dzienne (już je widzą).

Dobrze jechać na takie spotkanie z otwartą głową, bez stereotypów i uprzedzeń. Dobrze jest usiąść i po prostu się rozgościć. Dobrze jest poznać także blogerki – nie tylko ich blogi. Bo wcale nie chodzi o to, że nie jesteśmy autentyczne, ale o to, że – choć może się wydawać, że definiują nas strony www i social media – jesteśmy trochę inne, niż na zdjęciach.

Spotkanie rozpoczęło się prelekcją Leny Murawskiej, z którą podyskutowałyśmy o Facebooku i strategiach działania. Była też prelekcja Pauliny Pamuły nt. wystąpień i nawiązywania relacji poprzez video oraz z Anną Chomiak – o tym, jak znaleźć się w rankingu Jasona Hunta. Myślę, że wszystkie trzy bloki edukacyjne łączyło jedno – lekkość. Lekkość nawiązywania kontaktów z uczestnikami, lekkość wypowiadania się i lekkość przekazywania wiedzy. Tak. Podobało mi się!

W tym roku jeżdżę na mniej spotkań, ale wydają mi się jakieś pełniejsze. Przestałam się już zastanawiać dlaczego, bo odpowiedź mam w sobie. Czy jadąc na szkolenie przyswoję wiedzę z myślą, że nie jestem najlepsza w zapamiętywaniu informacji? Czy jadąc na networking poznam ludzi z myślą, że lubię rozmawiać z obcymi? Czy jadąc na spotkanie blogerek z oczekiwaniem otrzymania recepty na sukces, wyciągnę ze spotkania to, co najlepsze? Odpowiedzi nasuwają się same.

Sarbinowo i okolice Mielna tak nam się spodobały, że 4 dni po spotkaniu wróciliśmy na krótki urlop z psem. Wciąż szukamy swojego idealnego miejsca na wakacje! Tworzymy, odkrywamy, działamy.

Sponsorami wydarzenia byli: Amaloo, Topgal, Redro, Oleofarm, Wydawnictwo Zysk i Spółka, Cocomilo, Craftoholic Shop, Gosia Przymuszała Coach, Agile Commander, Digital Carabela. Partnerami wydarzenia zostali: Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie oraz MPS Plastic Packaging & Private Label Cosmetics Manufacturer. Wydarzenie patronatem objęli: Miasto Mielno, Portal Mądrzy Rodzice, Miasto Koszalin oraz Portal Reachablogger.

Dziękuję za inspirującą sobotę i mam nadzieję, że kolejną wspólną kawę pijemy u mnie na konferencji Spotkania Świadomych Blogerek!

P.S. Poduszka-motylek od Amaloo Kids, która trafiła w moje ręce została dokładniej zaprezentowana na Instagramie (poniżej), a recenzję książki „Jak zatrzymać czas” od Zysk i Spółka Wydawnictwo przeczytacie tutaj.

Poducha motylek od @amalookids w urocze niedźwiedzie oczarowała moją wyobraźnię, urzekła prostotą wzoru i stonowanymi kolorami. Kocham wszystko, co sprawia, że zmysły zostają ukojone… 🖤 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Drogie doświadczone Mamy @oliwiapierzchalska @mamasamapl @kunciocom @macierzynstwo_raz @mamaju.pl @singing_mummy @nietylkorozowo @sylwia_nar – stosowałyście/stosujecie poduchy motylki do wózków lub fotelików? Są zdrowe dla maluszków? Spełniają swoje funkcje? Jakie macie zdanie na ich temat? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ I jak się Wam zapowiada poniedziałek? 😎 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #motylek #poduszka #pillow #cushion#amaloo #amalookids #babyfashion #bedclothes #forkids #forchildren #dladzieci #baby #babystuff #kidsstuff #handmade #handmadewithlove #handmadegoods #dzieci #dziecko #dziecięce #blogmatters #blogmatters2018 #sarbinowo #mielno

A post shared by Izabela Kornet (@izabelakornet) on