25 października 2017

O MNIE

Naprawdę miło mi, że tu jesteś i że chcesz mnie poznać! Nazywam się Izabela Kornet. Żeby pomóc odnaleźć Ci się na stronie i  w mojej działalności, podzielę się z Tobą kilkoma faktami.

Bloguję od 2014 roku. Piszę od zawsze. Jestem z tych, którzy wciąż odkrywają nowe, uczą się i doświadczają. Nie potrafię usiedzieć w miejscu. Energia rozpiera mnie nawet wtedy, kiedy wydaje się, że jestem spokojna. Stąd na stronie znajduje się zakładka lifestyle. Bez tego nie byłabym sobą.

Prowadzę własny, mały biznes. Pracuję na stanowisku Relationship Manager Poland. Zajmuję się tworzeniem relacji między marką a klientami. Jak się więc domyślasz, kocham social media. Kocham marketing, strategie, tworzenie ofert i copywriting. Jestem w tym naprawdę dobra. Pracuję na zlecenia prywatnych – małych i większych – firm. Współpracuję na stałe z australijską agencją Nowak Migration oraz profesjonalistami w dziedzinie rowerów MrozBike. Współtworzę z drugą wspaniałą kobietą chilloutową markę Wysadzone i uczestniczę w wielu innych projektach, o których niedługo usłyszysz.

Musisz wiedzieć jeszcze kilka drobnych rzeczy, bez których mógłbyś poczuć pustkę obserwując moje działania. Jestem inicjatorką i organizatorką corocznej konferencji Spotkania Świadomych Blogerek oraz comiesięcznych Śniadań Świadomych Kobiet. Czuję w swoim życiu misję wspierania kobiet i robię wszystko, co mogę, by odkryły swoją siłę. Ja odkryłam.

Zawodowo rozwijam się jako inżynier fizjoterapii weterynaryjnej. Kocham nauki ścisłe i laboratorium. Mój umysł każdego dnia odbiera wiele bodźców. Pracuję codziennie nad tym, by był bardziej elastyczny. Może właśnie dlatego wytwarza tyle hormonów szczęścia? Tak właśnie czuję!

Ściskam mocno i mam nadzieję, że zostajesz ze mną na dłużej,